DEZVOLTAREA CREATIVITATII SI IMPROVIZATIE / STORYTELLING

 

DESCRIERE
Este un training creativ care te ajuta sa te descoperi si sa-ti depasesti limitele, te face sa gasesti si altfel de solutii decat cele logice, se pune accent pe emisfera dreapta, este un training 100 % practic. Ajuta la dezvoltarea strategiilor, noilor produse, branduri, etc.

CUI I SE ADRESEAZA

Oricarei persoane din orice departament care vrea sa-si dezvolte creativitatea, gandirea si abordarea intr-un mod mai relaxat in orice mediu cu orice tip de persoana. Persoanelor din vanzari, marketing, management, dezvoltare, PR, relatii cu clientii.
AGENDA
  • Actorie, improvizatie si dezvoltarea propriei povesti
  • Desen, creatie si design
  • Poveste si imaginatie
  • Fotografie si imagine de sine
  • Jocuri de rol si scenete

REZULTATE ASTEPTATE

Dezvoltarea creativitatii, lipsa de inhibitii, imbunatatirea comunicarii. Dezvoltarea gandirii de tipul emisferei drepte si mai putin cea analitica. Abilitati de aptabilitate sporite, legarea de relatii cu persoane noi mult mai usor.

inscrie-te online