Fii parte dintr-un mediu performant
Fii parte dintr-un mediu performant in resurse umane
Bariere de comunicare
Bariere de comunicare si solutii de aplicat
Arata toate

Invata recrutare intr-un mod practic, ancorat in realitatea pietei de HR

Invata recrutare intr-un mod practic

Recrutare cu metode practice, ancorate in realitate

Modul prin care Scoala Practica de HR si Masterul in Resurse Umane 100% Prcatic se diferentiaza in piata romaneasca este dat de faptul ca ofera strategii, metode si instrumente practice, ancorate in realitate si conforme cu nevoile pietei.

Stim din propria experienta cu peste 1000 de companii romanesti, din experienta de zi cu zi pe care o avem cu clientii si din problemele la care acestia cauta rezolvare ca recrutarea nu este un proces ce poate fi facut la intamplare. Recruiterii au nevoie de tool-uri practice, clare, pe care sa le aplice imediat si care sa produca o crestere masurabila in modul lor de lucru.

Fie ca recrutezi sau vrei sa mentii oamenii cei mai buni in companie, iti doresti sa ai cele mai bune cunostinte, abordari si cele mai bune unelte, care sa te ajute sa cresti.

La Scoala Practica lucram pe baza de exemple si metode din piata, pe care si noi le folosim. Stim ca sunt anumite lucruri care functioneaza si anumite lucruri care nu functioneaza in procesul de recrutare. Vrem sa iti oferim aceste unelte, intr-un mod cat mai simplu, pentru a-ti dezvolta cariera cu placere.

Daca vrei mai mult de la tine, de la profesia ta, abia așteptam sa impartasim cu tine tot ceea ce stim, sa-ti raspundem la intrebari si sa gasim impreuna solutii la problemele tale.

Inscrie-te la sesiunea de toamna a Scolii Practice, fii parte din programul intensiv de 6 luni

Care te va propulsa in resurse umane. Descopera cum sa pui in aplicare intr-un mod simplu strategii de Recrutare, Sisteme de Motivare si Evaluare, Leadership, Public Speaking, Marketing si vazarea jobului și Dezvoltarea Brandului de companie.